Cecylka Knedelek... książka kucharska dla dzieci

Z.125.02

Nowe

62,00 zł

Opis produktu

Cecylka Knedelek czyli książka kucharska dla dzieci

autor: Joanna Krzyżanek

format: 20,3 x 29,7 cm / objętość: 496 stron / oprawa twarda

ISBN 978-83-7971-233-5

Najsmaczniejsza na świecie książka kucharska dla dzieci.

Ta wspaniała książka dla małych kucharzy opowiada o mieszkających w pomarańczowym domu przy ulicy Naleśnikowej 5 w Starym Knedelkowie: Cecylce Knedelek oraz gąsce Walerii, a także o ich przyjaciołach: pani Ludmile – miłośniczce starych książek, która piecze przepyszne ciasteczka oraz torciki, panu Alojzym – kolekcjonerze śrubek i nakrętek, potrafiącym zrobić coś z niczego i naprawić prawie wszystko, Joasi – dziewczynce umiejącej uszyć gałgankowego konika i zrobić na szydełku szalik, Antku – konstruktorze dziwnych machin, uwielbiającym zamieniać się w naukowca, Luci i Lusi – bliźniaczkach mieszkających w pokoju w paski, lubiących gotować przepyszne pomidorówki: zimową i letnią, oraz kotce Bazylii i psie Tymianku.

W książce znajduje się prawie 100 opowiastek i ponad 130 bajkowo opisanych przepisów na pyszne potrawy. Jeśli chcesz wyruszyć z nami w przepyszną, bajkową podróż do krainy smaków, zapachów i kolorów, koniecznie przeczytaj tę książkę! Gotowanie może być nie tylko przykrym, codziennym obowiązkiem, ale wspaniałą przygodą i wyzwaniem!

Czytelnicy o książce "Cecylka Knedelek...":

    "Cecylka to świetna "baza" na spontaniczne urzędowanie w kuchni, pichcenie na poprawę nastroju, warsztaty kulinarne i co tylko chcesz. Na pewno ją kupię mojej trzylatce..."

    "Miałam dziś przyjemność "Cecylię" przekartkować :). Świetna księga do gotowania (i co najważniejsze, do czytania!) dla młodej kucharki ;)).
    Brawa za ten wspaniały tytuł! To wspaniale, że wreszcie w zalewie książek kucharskich dla dorosłych z różnych stron świata ktoś pomyślał o dzieciach i o tym, jak bardzo lubią pomagać nam w kuchni. Dodatkowym plusem i dumą jest to, że książka została napisana przez polską autorkę. Gorąco polecam! (źródło forum.gazeta.pl)

    Kochamy CECYLKĘ!!! Dziękujemy autorce za fantastyczną książkę. Pod każdym względem wspaniała, pełna przemiłych historii, cudnych ilustracji, porządnie wydana! Cecylka i Waleria zadomowiły się w naszej kuchni na stałe. Serdecznie polecamy! (źródło merlin.pl)

    Dlaczego wybrałam Cecylkę Knedelek? Ponieważ to wspaniała pozycja łącząca w sobie literaturę z pasją, przyjemność z użytecznością i fantazję z realizmem. Pięknie wydana, bogato ilustrowana z genialnymi fotografiami. (wpis na Facebooku - Biblioteka Pachnąca Cynamonem)

Cecylka zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do wesołej zabawy na www.cecylkaknedelek.pl

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Cecylka Knedelek... książka kucharska dla dzieci

Cecylka Knedelek... książka kucharska dla dzieci

Napisz opinię