Ładnie mówię głoski SZ Ż CZ DŻ

L.001.04

Nowe

36,00 zł

Opis produktu

Autorka: Agnieszka Płusajska-Otto

Gry słowno-obrazkowe wspomagające prawidłową wymowę głosek: SZ Ż CZ DŻ

Głoski szeregu szumiącego SZ, Ż, CZ, DŻ w procesie rozwoju mowy dziecka pojawiają się około 4. roku życia. Jest to jednak szereg głosek, którego prawidłowa realizacja przysparza dzieciom w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym wiele trudności.

Ładnie mówię głoski SZ, Ż, CZ, DŻ to pomoc logopedyczna, którą należy wykorzystywać po wywołaniu trudnych dla dziecka głosek w izolacji oraz utrwaleniu ich poprawnej artykulacji w sylabach. Może być cenną pomocą wykorzystywaną zarówno przez logopedów, pedagogów, jak też przez rodziców w czasie zabaw z dzieckiem w domu. Dziecko bawiąc się, ćwiczy artykulację trudnej głosek SZ, Ż, CZ, DŻ w różnych pozycjach wokalicznych i sąsiedztwie fonetycznym.

Ładnie mówię głoski SZ, Ż, CZ, DŻ – to trzy zestawy odpowiednio dobranych obrazków (razem 70 sztuk). Na żadnym z obrazków nie ma przedmiotu, w którego nazwie występuje głoska R. W tym okresie rozwoju mowy dziecka jest to głoska sprawiająca równie dużo trudności. Podstawową zasadą gier jest dobieranie obrazków w pary. W pudełku znajdą Państwo wiele propozycji gier z wykorzystaniem zdjęć wchodzących w skład kompletu.


 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ładnie mówię głoski SZ Ż CZ DŻ

Ładnie mówię głoski SZ Ż CZ DŻ

Napisz opinię