Co zrobisz, gdy...?

Z.124.10

Nowe

30,00 zł

Opis produktu

Co zrobisz, gdy...? Pytania, które warto sobie zadać

autor: Jennifer Moore-Mallinos / ilustracje: Andy Catling

format: 21 x 24 cm / objętość: 96 stron / oprawa twarda

ISBN 9788381442657

Kiedy w życiu dziecka pojawia się wątpliwość albo problem, czasem trudno jest mu dokonać właściwego wyboru, odróżnić dobro od zła czy po prostu odpowiednio się zachować. Ta pomocna książka przygotowuje na takie sytuacje, zachęca do myślenia i podsuwa dobre, bezpieczne rozwiązania. Daje ona młodemu człowiekowi możliwość zmierzenia się z trudną sytuacją, zanim naprawdę się w niej znajdzie. Dorosłym zaś przybliża dziecięce dylematy i stwarza świetną okazję, by podczas wspólnego czytania lepiej poznać swoje dziecko i zachęcić je do otwartej rozmowy o wszelkich wątpliwościach.

Młodzi czytelnicy z pewnością docenią nowoczesne, zabawne ilustracje oraz przystępną formę pytań i krótkich podpowiedzi. To sprawi, że z przyjemnością sięgać będą po ten nietypowy poradnik.
Co zrobisz, gdy zobaczysz, że komuś wypadły z kieszeni pieniądze?
Co zrobisz, gdy podczas zabawy w basenie nagle zachce ci się siku?
Co zrobisz, gdy znajdziesz czyjegoś psa?…
Przyjrzyjmy się codziennym dylematom i poćwiczmy wspólnie! Będzie ciekawie!

Recenzje książki Co zrobisz, gdy…

„Ta książka pomaga podjąć właściwe decyzje w trudnych sytuacjach. Bo czasem jest kłopot z dokonaniem dobrego wyboru, wybrnięciem z twarzy z kłopotliwych sytuacji i odróżnianiu dobra od zła.

Sztuka podejmowania decyzji jest bardzo ważna w życiu, tym dziecięcym i tym całkiem dorosłym.  Czasem nie wiadomo, co zrobić, jak odmówić, gdzie znaleźć właściwą odpowiedź i odpowiednio się zachować. Co wypada, a co nie przystoi? Czy warto przyznawać się do błędu? Jak odmawiać, żeby nie obrazić, a jednak pomóc?”. Przeczytaj więcej na: ksiazkiweterze.pl


Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Co zrobisz, gdy...?

Co zrobisz, gdy...?

Napisz opinię