Vademecum przetrwania

Z.400.55

Nowe

58,00 zł

Opis produktu

Vademecum przetrwania. Jak wyjść cało z kataklizmu, katastrofy i konfliktu 

autor: Piotr Czuryłło

format:  24,5 x 20 cm / objętość: 288 stron / oprawa twarda / rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-10-13220-8

Dobrobyt, w którym żyjemy, uśpił naszą czujność, ale być może pewnego dnia w gniazdkach zabraknie prądu, zbiorniki na stacjach benzynowych opustoszeją, a z kranu nie poleci woda. Co wtedy zrobimy?
Ta książka poprowadzi nas krok po kroku od błogiej nieświadomości aż do poczucia bezpieczeństwa opartego na pewności siebie. Pomoże nam przekuć lęk w siłę, podpowie, jak chronić siebie i swoich bliskich. Dowiemy się z niej, co nam grozi, jak się przygotować i jakie zgromadzić zapasy. Nauczymy się poruszania po lesie i poznamy podstawowe umiejętności niezbędne do przetrwania. Prepping to tylko etykietka. Prepperem jest każdy, kto robi przetwory na zimę, tankuje benzynę do kanistrów, a na dnie szuflady trzyma zaskórniaki na czarną godzinę. Dzięki temu poradnikowi zrobimy kolejny krok.
Piotr Czuryłło – pierwszy polski prepper, założyciel najpopularniejszego portalu zajmującego się zagadnieniem przetrwania preppersi.pl oraz forum Polish Preppers Network. Podróżnik, płetwonurek, myśliwy, łowca podwodny, człowiek lasu oraz zwolennik powrotu na łono natury. Mieszka z żoną i dziećmi na Warmii w niewielkiej społeczności prepperów.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Vademecum przetrwania

Vademecum przetrwania

Napisz opinię